PL EN

BEZPIECZEŃSTWO ELEKTRONIKA DLA KSIĘGARNI PLIKI KONTAKT
TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

TeleSniffer

Urządzenie do nadzoru stanowisk kasowych, punktów sprzedaży itp. Zaprojektowany został jako jeden z głównych elementów dla systemu kontroli pracy stanowisk POS, np. w hipermarketach. 

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Nowy sprzętowy klucz bazujący na TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Od teraz dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleToken .NET

TeleToken AES, sprzętowy klucz wraz z oprogramowanie TeleLock .NET przeznaczonym do zabezpieczania aplikacji .NET

TeleToken AES, TeleToken AES Pro

TeleToken AES Pro Jest wszechstronnym i silnym kryptograficznie narzędziem znajdującym zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest potrzebne szyfrowanie, deszyfrowanie lub podpisywania danych lub dokumentów tajnym kluczem. Token funkcjonuje w oparciu o algorytm szyfrowania Rijndael, który jest obecnie uważany za jeden z najbezpieczniejszych algorytmów i został wybrany w drodze konkursu ogłoszonego przez National Institute of Standards and Technology jako Advanced Encryption Standard (AES), czyli następcę algorytmu DES.

Przykładowe zastosowania TeleTokenu AES/TeleTokenu AES Pro

  • Szyfrowanie i deszyfrowanie danych kluczem tajnym
  • Podpisywanie dokumentów kluczem tajnym
  • Generowanie haseł jednorazowych
  • Autoryzacja dostępu
  • Zabezpieczanie oprogramowania

Prosimy o kontakt w celu dostarczenia pakietu demonstracyjnego (TeleToken AES Pro + dokumentacja + biblioteki + program TeleLock)  w promocyjnej cenie 30,- zł netto.