PL EN

BEZPIECZEŃSTWO ELEKTRONIKA DLA KSIĘGARNI PLIKI KONTAKT
TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

TeleSniffer

Urządzenie do nadzoru stanowisk kasowych, punktów sprzedaży itp. Zaprojektowany został jako jeden z głównych elementów dla systemu kontroli pracy stanowisk POS, np. w hipermarketach. 

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Nowy sprzętowy klucz bazujący na TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Od teraz dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleToken .NET

TeleToken AES, sprzętowy klucz wraz z oprogramowanie TeleLock .NET przeznaczonym do zabezpieczania aplikacji .NET

TeleToken 4 TrueCrypt

Sprzętowy token zaprojektowany specjalnie do współpracy z uznanym, otwartym oprogramowaniem TrueCrypt.

Program umożliwia między innymi szyfrowanie całych dysków lub partycji przy użyciu bardzo silnych algorytmów (między innymi AES, Blowfish, Serpent). Dodatkowo umożliwia tworzenie, wirtualnych wolumenów, tzw. plikopartycji.

Ważną cechą oprogramowania jest, że wszystkie operacje szyfrowania na wolumenach wykonywane są w "locie", użytkownik korzysta z nich jak ze zwykłych dysków.
Dzięki unikalnym właściwościom oprogramowania możliwe jest bezpieczne przechowywanie zaszyfrowanych danych, w sposób uniemożliwiający stwierdzenie ich istnienia.

Więcej informacji o oprogramowaniu TrueCrypt:

http://www.truecrypt.org/
http://pl.wikipedia.org/wiki/TrueCrypt

Integracja tokenu z programem jest niezwykle prosta i polega na wybraniu z poziomu aplikacji TrueCrypt, dedykowanej biblioteki obsługującej token. Od tej chwili dzięki sprzętowemu wspomaganiu, zabezpieczenie danych osiąga niezwykle wysoki poziom, niedostępny dla wielu aplikacji komercyjnych.

  • TeleToken 4 TrueCrypt (wersja 1.0.3)
    Instalator zawierający aplikację do zarządzania zasobami tokenu oraz niezbędne biblioteki do integracji z oprogramowaniem TrueCrypt.