PL EN

BEZPIECZEуSTWO ELEKTRONIKA DLA KSIʘGARNI PLIKI KONTAKT
TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

TeleSniffer

Urządzenie do nadzoru stanowisk kasowych, punktów sprzedaży itp. Zaprojektowany został jako jeden z głównych elementów dla systemu kontroli pracy stanowisk POS, np. w hipermarketach. 

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Nowy sprzętowy klucz bazujący na TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Od teraz dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleToken .NET

TeleToken AES, sprzętowy klucz wraz z oprogramowanie TeleLock .NET przeznaczonym do zabezpieczania aplikacji .NET

TeleGuard - TeleDisk

Program do szyfrowania całych dysków lub partycji przy użyciu bardzo silnych algorytmów (między innymi AES, Blowfish, Serpent). Dodatkowo umożliwia tworzenie, wirtualnych wolumenów oraz systemów plików pod nie podpinanych. Bazuje na TrueCrypt. W stosunku do pierwowzoru zwiększa bezpieczeństwo danych przez użycie sprzętowego TeleTokenu AES.

Ważną cechą oprogramowania jest, że wszystkie operacje szyfrowania na wolumenach wykonywane są w "locie", użytkownik korzysta z nich jak ze zwykłych dysków.

Uwaga !
Istnieje możliwość zainstalowania i korzystania z oprogramowania bez TeleTokenu AES. Niemniej jednak do pełnego wykorzystania możliwości oprogramowania oraz podniesienia bezpieczeństwa ochrony danych, zalecane jest ciągłe używanie dedykowanego dla oprogramowania TeleTokenu. Program wraz z tokenem dostępny jest w pakiecie TeleGuard.


Dyskietka Pobierz instalator oprogramowania 7.5 MB

Dyskietka Pobierz źródła programu TeleDisk + pliki EXE + dokumentacja 2.9 MB

PDF Dokumentacja programu TeleDisk 0.8 MB


Przykładowe okna z programu