PL EN



Elektroniczna Woźna

Mikroprocesorowy zegar szkolny "Elektroniczna Woźna" spełnia podstawowe funkcje zegara (wskazywanie dokładnego czasu, bieżącej daty) oraz umożliwia automatyczne włączanie i wyłączanie dzwonków szkolnych z uwzględnieniem tzw. lekcji "skróconych", dodatkowych krótkich dzwonków przed dzwonkami kończącymi lekcje i przerwy, oraz dni wolnych w całym roku szkolnym. 

TeleToken AES i AES Pro

TeleToken jest wszechstronnym i silnym kryptograficznie narzędziem w postaci sprzętowego klucza USB. Oprócz zabezpieczania oprogramowania znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba szyfrowania lub podpisywania danych tajnym kluczem.

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Sprzętowy klucz zabezpieczający oprogramowanie bazujący na sprawdzonym i popularnym TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

TeleToken .NET

Pakiet w skład którego wchodzi TeleToken AES oraz darmowe oprogramowanie TeleLock .NET, przeznaczony do zabezpieczania gotowych aplikacji stworzonych w środowisku .NET.
Umożliwia zabezpieczanie plików wykonywalnych typu „exe”, czyli programów po dokonaniu kompilacji
Nie wymaga od programisty ingerencji w kod źródłowy. Pakiet TeleToken .NET wiąże program ze sprzętowym kluczem podłączanym do portu USB komputera. W efekcie końcowym zabezpieczona w ten sposób aplikacja do każdego uruchomienia wymaga obecności dedykowango TeleTokenu w porcie USB komputera. Bez niego lub z innym kluczem nie przeznaczonym do zabezpieczonego oprogramowania odmawia działania.

TeleToken .NET stanowi skuteczne zabezpieczenie przed nielegalnym kopiowaniem oprogramowania oraz pełni rolę ochrony kodu .NET. Szyfruje i uniemożliwia podglądnięcie kodu klas narzędziami "debugerskimi".

Dzięki zaimplementowanym mechanizmom licencjonowania, możliwe jest nałożenia restrykcji dla zabezpieczanej aplikacji, takich jak:

  • czas uruchomienia programu - w minutach, godzinach, dniach
  • liczbę uruchomień programu – np. 10 razy a następnie zablokowanie dostępu

Zabezpieczenie aplikacji można sprowadzić do kilku prostych kroków: