PL EN

BEZPIECZEуSTWO ELEKTRONIKA DLA KSIʘGARNI PLIKI KONTAKT
TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

TeleSniffer

Urządzenie do nadzoru stanowisk kasowych, punktów sprzedaży itp. Zaprojektowany został jako jeden z głównych elementów dla systemu kontroli pracy stanowisk POS, np. w hipermarketach. 

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Nowy sprzętowy klucz bazujący na TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Od teraz dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleToken .NET

TeleToken AES, sprzętowy klucz wraz z oprogramowanie TeleLock .NET przeznaczonym do zabezpieczania aplikacji .NET

TeleToken .NET

Pakiet w skład którego wchodzi TeleToken AES oraz darmowe oprogramowanie TeleLock .NET, przeznaczony do zabezpieczania gotowych aplikacji stworzonych w środowisku .NET.
Umożliwia zabezpieczanie plików wykonywalnych typu „exe”, czyli programów po dokonaniu kompilacji
Nie wymaga od programisty ingerencji w kod źródłowy. Pakiet TeleToken .NET wiąże program ze sprzętowym kluczem podłączanym do portu USB komputera. W efekcie końcowym zabezpieczona w ten sposób aplikacja do każdego uruchomienia wymaga obecności dedykowango TeleTokenu w porcie USB komputera. Bez niego lub z innym kluczem nie przeznaczonym do zabezpieczonego oprogramowania odmawia działania.

TeleToken .NET stanowi skuteczne zabezpieczenie przed nielegalnym kopiowaniem oprogramowania oraz pełni rolę ochrony kodu .NET. Szyfruje i uniemożliwia podglądnięcie kodu klas narzędziami "debugerskimi".

Dzięki zaimplementowanym mechanizmom licencjonowania, możliwe jest nałożenia restrykcji dla zabezpieczanej aplikacji, takich jak:

  • czas uruchomienia programu - w minutach, godzinach, dniach
  • liczbę uruchomień programu – np. 10 razy a następnie zablokowanie dostępu

Zabezpieczenie aplikacji można sprowadzić do kilku prostych kroków: