PL EN

BEZPIECZEуSTWO ELEKTRONIKA DLA KSIʘGARNI PLIKI KONTAKT
TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

TeleSniffer

Urządzenie do nadzoru stanowisk kasowych, punktów sprzedaży itp. Zaprojektowany został jako jeden z głównych elementów dla systemu kontroli pracy stanowisk POS, np. w hipermarketach. 

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Nowy sprzętowy klucz bazujący na TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Od teraz dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleToken .NET

TeleToken AES, sprzętowy klucz wraz z oprogramowanie TeleLock .NET przeznaczonym do zabezpieczania aplikacji .NET

TeleGuard TeleGuard - pakiet służący do skutecznej ochrony danych przechowywanych na komputerze, lub dowolnie innych nośnikach np. płytach CD-R, DVD, pamięciach typu PenDrive itp.

Umożliwia między innymi:

 • tworzenie szyfrowanych dysków, partycji itp.
 • zabezpieczenie logowania do systemu
 • archiwizacje plików z równoczesnym szyfrowaniem silnym algorytmem AES
 • bezpieczne przechowywanie haseł do kont np. bankowych, serwisów WWW itp.

Wszystkie programy wchodzące w skład pakietu w celu zapewnienia najwyższego stopnia ochrony danych współpracują z TeleTokenem AES.


Pakiet TeleGuard zawiera:

TeleGuard

 • TeleToken AES
 • Płytę CD-R z oprogramowaniem (opisane poniżej)
TeleDisk

TeleDisk

Przeznaczony jest do szyfrowania całych dysków lub partycji przy użyciu bardzo silnych algorytmów (między innymi AES, Blowfish, Serpent). Dodatkowo umożliwia tworzenie, wirtualnych wolumenów oraz systemów plików pod nie podpinanych. Ważną cechą oprogramowania jest, że wszystkie operacje szyfrowania na wolumenach wykonywane są w "locie", użytkownik korzysta z nich jak ze zwykłych dysków.

TeleLogin

TeleLogin

Program do zabezpieczania procesu logowania do systemu. Uniemożliwia zalogowanie się do systemu bez posiadania TeleTokenu AES z poprawnym kluczem.
(wersja dla Windows® 2000, 2003, XP)

TeleZip

TeleZip

Wtyczka przeznaczona dla popularnego menadżera plików - Total Commander. Rozszerza jego możliwości o tworzenie silnie zaszyfrowanych, spakowanych i podpisanych TeleTokenem archiwów. W pełni integruje się z programem. Dzięki temu jej użycie jest analogiczne do wbudowanego w program ZIP-a.

TeleShell

TeleShell

Jest to dodatek integrujący szyfrowanie bezpiecznym algorytmem AES (Rijndael) z eksploratorem Windows. Dostęp do oferowanych nowych funkcji jest możliwy za pomocą menu kontekstowego. W ten sposób uzyskujemy możliwość do szyfrowania i rozszyfrowywania plików i katalogów przeglądając zawartość dysków, płyt CD, czy bezpośrednio z poziomu Pulpitu.

TeleSafe

TeleSafe

Program do bezpiecznego przechowywania haseł dostępu np. do:

 • kont bankowych
 • kont poczty elektronicznej
 • stron/serwisów internetowych itp.
TeleToken Menadżer

TeleToken Menadżer

Program przeznaczony do pierwszej, wstępnej konfiguracji oraz do ustawienia właściwości nowego TeleTokenu AES.
Umożliwia:

 • nadanie i zmiane hasła dostępu TeleTokena
 • usunięcie lub stworzenie kluczy szyfrowania dla oprogramowania korzystającego z TeleTokenu (TeleDisk, TeleLogin, TeleZip, TeleShell, TeleSafe).

Uwaga!!!

 • możliwość bezpłatnego pobrania dema oprogramowania TeleGuard!