PL EN

BEZPIECZEŃSTWO ELEKTRONIKA DLA KSIĘGARNI PLIKI KONTAKT
TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

TeleSniffer

Urządzenie do nadzoru stanowisk kasowych, punktów sprzedaży itp. Zaprojektowany został jako jeden z głównych elementów dla systemu kontroli pracy stanowisk POS, np. w hipermarketach. 

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Nowy sprzętowy klucz bazujący na TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Od teraz dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleToken .NET

TeleToken AES, sprzętowy klucz wraz z oprogramowanie TeleLock .NET przeznaczonym do zabezpieczania aplikacji .NET

TeleKlucz TASP Pro 4 Mac TeleVox Advanced Software Protection Pro TASP Pro 4 Mac

TeleKlucz TASP Pro 4 Mac jest sprzętowym kluczem przeznaczonym do ochrony oprogramowania przed nielegalnym użytkowaniem pod systemem Mac OS X. Podłączany jest do portu USB komputera.

Charakterystyka klucza:

 • każda seria kluczy posiada unikalne 32 bitowe hasło dostępu
 • dla użytkownika dostępne są 1024 bajty pamięci EEPROM, wytrzymującej minimum 100 tysięcy cykli zapisu i nieograniczoną ilość odczytów. Klucz umożliwia szybki blokowy odczyt oraz blokowy zapis pamięci
 • każdy klucz USB posiada unikalny 32 bitowy numer seryjny
 • dla użytkownika dostępne są cztery 24-ro bitowe liczniki z możliwością jednoczesnego odczytu stanu i sprzętową dekrementacją. Liczniki ustawiane są przy użyciu dodatkowego hasła, podawanego wraz z hasłem dostępu do klucza
 • do klucza dołączana jest biblioteka statyczna (kompatybilna z Xcode) umożliwiająca tworzenie elastycznych i łatwo konfigurowalnych zabezpieczeń np. blokujących działanie programu bez fizycznej obecności TeleKlucza lub kontrolę ilości uruchomień programu (wersje demonstracyjne, licencje z ograniczoną ilością uruchomień itp.).

  Zakupiony klucz jest dostarczany z przykładowymi programami demonstracyjnymi, prezentującymi sposób wykorzystania procedur biblioteki:

  TASP 4 Mac - Aplikacja testowa

  TASP 4 Mac - Aplikacja testowa

 • biblioteka klucza przeznaczone są dla systemu Snow Leopard (Intel Mac)
 • pamięć klucza może być wykorzystana m.in. do trzymania haseł rozkodowujących zabezpieczony program lub do trzymania fragmentów kodu programu. Takie zabezpieczenia praktycznie uniemożliwiają rozbrojenie programu.
 • przy pomocy jednego klucza można chronić wiele programów jednocześnie.

TeleKlucz TASP Pro 4 Mac posiada wieczystą gwarancję. W razie jego awarii zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy. Gwarancją nie objęte są zniszczenia mechaniczne i przepięciowe.

Prosimy o kontakt w celu dostarczenia pakietu demonstracyjnego (TeleKlucz TASP Pro 4 Mac + dokumentacja + biblioteki) w promocyjnej cenie 30,- zł netto.