PL EN

BEZPIECZEуSTWO ELEKTRONIKA DLA KSIĘGARNI PLIKI KONTAKT
TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

TeleSniffer

Urządzenie do nadzoru stanowisk kasowych, punktów sprzedaży itp. Zaprojektowany został jako jeden z głównych elementów dla systemu kontroli pracy stanowisk POS, np. w hipermarketach. 

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Nowy sprzętowy klucz bazujący na TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Od teraz dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleToken .NET

TeleToken AES, sprzętowy klucz wraz z oprogramowanie TeleLock .NET przeznaczonym do zabezpieczania aplikacji .NET

TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

--,- netto

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio. Sercem konwertera jest układ TAS 1020B pracujący w trybie asynchronicznym. W zależności od wersji, urządzenie może być wyposażone w dwa dodatkowe oscylatory kwarcowe o niskim poziomie jittera (22.5792 MHz/24.5760 MHz).

Konwerter posiada wyjście RCA, Toslink oraz AES/EBU (opcjonalnie). Standardowo zasilany jest z portu USB komputera i nie wymaga dodatkowego zasilacza. Jednak dla osób wymagających najwyższych parametrów pracy urządzenia, przewidziano możliwość podłączenie zewnętrznego zasilacza +5V.


TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF


Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012.

W najbliższym czasie  zostanie opublikowana pełna specyfikacja układu.