PL EN

BEZPIECZEуSTWO ELEKTRONIKA DLA KSIĘGARNI PLIKI KONTAKT
TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

TeleSniffer

Urządzenie do nadzoru stanowisk kasowych, punktów sprzedaży itp. Zaprojektowany został jako jeden z głównych elementów dla systemu kontroli pracy stanowisk POS, np. w hipermarketach. 

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Nowy sprzętowy klucz bazujący na TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Od teraz dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleToken .NET

TeleToken AES, sprzętowy klucz wraz z oprogramowanie TeleLock .NET przeznaczonym do zabezpieczania aplikacji .NET

TeleSniffer

795,- netto

Urządzenie do nadzoru stanowisk kasowych, punktów sprzedaży itp. Zaprojektowany został jako jeden z głównych elementów dla systemu kontroli pracy stanowisk POS np. w hipermarketach. Pozwala na przechwyt danych wysyłanych przez stanowisko kasowe do urządzenia fiskalnego, a następnie udostępnienie ich poprzez interfejs ethernetowy. Możliwe jest łączenie wielu TeleSnifferów w jednej sieci. Urządzenie posiada dwa interfejsy służące do przechwytywania danych: RS-232 oraz Centronics. Oba z nich wyposażone są w komplet wejście/wyjście, co czyni urządzenie przeźroczystym zarówno dla komputera (stanowiska kasowego), jak i urządzenia fiskalnego (drukarki).

TeleSniffer

TeleSniffer posiada uniwerslaną bibliotekę API, dzięki której możliwe jest przystosowanie urządzenia dla gotowych systemów monitoringu stanowisk POS.
Każde urządzenie jest w pełni konfigurowalne poprzez sieć LAN np. możliwe jest ustawienie adresu IP sniffera, ustawienie paramterów przechwytywania danych itp. Poniżej przedstawiono przykład integracji TeleSniffera wraz ze stanowiskiem POS i systemem monitoringu:

TeleSniffer - przykład wykorzystania