PL EN

BEZPIECZEŃSTWO ELEKTRONIKA DLA KSIĘGARNI PLIKI KONTAKT
TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

TeleSniffer

Urządzenie do nadzoru stanowisk kasowych, punktów sprzedaży itp. Zaprojektowany został jako jeden z głównych elementów dla systemu kontroli pracy stanowisk POS, np. w hipermarketach. 

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Nowy sprzętowy klucz bazujący na TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Od teraz dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleToken .NET

TeleToken AES, sprzętowy klucz wraz z oprogramowanie TeleLock .NET przeznaczonym do zabezpieczania aplikacji .NET

Zegar ścienny LED 10cm

819,- netto Zegar ścienny wyświetlający czas. Posiada wbudowany czujnik temperatury co umożliwia naprzemienne wyświetlanie czasu i temperatury otoczenia.

Charakterystyka zegara

Zegar został wykonany na bazie wyświetlaczy LED o wysokości 100mm, w kolorze czerwonym. Zastosowane wyświetlacze charakteryzują się wysoką jasnością i zapewniają odczyt z odległości do 40m. Zegar posiada funkcję automatycznej zmiany czasu zimowy/letni oraz podtrzymanie bateryjne w razie zaniku zasilania. Zegar cechuje wysoka stabilność wskazywania czasu (stabilność temperaturowa na poziome 2ppm).

Dla zapewnienia czytelności w różnych warunkach oświetleniowych zastosowano:

  • przednią szybkę z plexiglasu zawierającego warstwę filtrującą światło i poprawiającą kontrast
  • czujnik oświetlania zewnętrznego pozwalający na automatyczną regulację jasności wyświetlaczy

Zegar posiada solidną, metalową obudowę malowaną proszkowo. Przystosowany jest do zawieszenia na ścianie i przeznaczony jest do pracy wewnątrz budynków. Zegary pozwalają na budowę sieci zegarów, kolejne - wtórne wyświetlacze LED (przeznaczone dla "Elektronicznej Woźnej") są podłączane kaskadowo tzn. drugi do pierwszego, trzeci do drugiego. Nie ma ograniczenia na ilość podłączonych wyświetlaczy. Dzięki temu można umieścić kolejne wyświetlacze np. przy portierni, w sekretariacie, na korytarzach, na sali gimnastycznej.

Zegar dostarczany jest wraz z kompletem elementów pozwalających na szybki i bezproblemowy montaż.

Więcej informacji o zegarze LED