PL EN

BEZPIECZEŃSTWO ELEKTRONIKA DLA KSIĘGARNI PLIKI KONTAKT
TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

TeleSniffer

Urządzenie do nadzoru stanowisk kasowych, punktów sprzedaży itp. Zaprojektowany został jako jeden z głównych elementów dla systemu kontroli pracy stanowisk POS, np. w hipermarketach. 

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Nowy sprzętowy klucz bazujący na TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Od teraz dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleToken .NET

TeleToken AES, sprzętowy klucz wraz z oprogramowanie TeleLock .NET przeznaczonym do zabezpieczania aplikacji .NET

Semafor

Semafor jest urządzeniem elektronicznym pozwalającym na podłączenie czterech komputerów do jednej wspólnie wykorzystywanej drukarki. Działa w pełni automatycznie, bez jakiejkolwiek ingerencji ze strony użytkownika.

Semafor jest niezbędny wszędzie tam, gdzie ilość komputerów przewyższa ilość drukarek. Świetnie nadaje się również do zastosowań w sieciach lokalnych odciążając serwer z obsługi drukarki, często będąc rozwiązaniem tańszym, szybszym i pewniejszym.W razie konieczności podłączenia większej ilości drukarek do jednego komputera oferujemy kartę portu równoległego.