PL EN

BEZPIECZEŃSTWO ELEKTRONIKA DLA KSIĘGARNI PLIKI KONTAKT
TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

TeleSniffer

Urządzenie do nadzoru stanowisk kasowych, punktów sprzedaży itp. Zaprojektowany został jako jeden z głównych elementów dla systemu kontroli pracy stanowisk POS, np. w hipermarketach. 

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Nowy sprzętowy klucz bazujący na TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Od teraz dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleToken .NET

TeleToken AES, sprzętowy klucz wraz z oprogramowanie TeleLock .NET przeznaczonym do zabezpieczania aplikacji .NET

TeleKlucz TASP Pro RTC

TeleVox Advanced Software Protection Pro Real-Time Clock

TeleKlucz TeleVox TASP Pro RTC jest kontynuacją linii TeleKlucza TASP. Zachowuje jego podstawową funkcjonalność i jest z nim kompatybilny. Dodatkowo, jako produkt nowszy, poszerza jego możliwości m.in. wprowadzając nowe funkcje.
Podobnie jak poprzednia wersja przeznaczony jest do sprzętowej ochrony oprogramowania przed nielegalnym użytkowaniem i podłączany jest do portu USB komputera.

Charakterystyka klucza:

  • każda seria kluczy posiada unikalne 32 bitowe hasło dostępu
  • dla użytkownika dostępne są 1024 bajty pamięci EEPROM, wytrzymującej minimum 100 tysięcy cykli zapisu i nieograniczoną ilość odczytów. Klucz umożliwia szybki blokowy odczyt oraz blokowy zapis pamięci
  • każdy klucz USB posiada unikalny 32 bitowy numer seryjny
  • dla użytkownika dostępne są cztery 24-ro bitowe liczniki z możliwością jednoczesnego odczytu stanu i sprzętową dekrementacją. Liczniki ustawiane są przy użyciu dodatkowego hasła, podawanego wraz z hasłem dostępu do klucza
  • klucz posiada wbudowany zegar czasu rzeczywistego RTC z podtrzymaniem bateryjnym. Odpięcie klucza od komputera nie powoduje zatrzymania zegera RTC a każda próba ingerencji w jego układ np. próba wyjęcie baterii w celu wyzerowania czasu w prosty sposób jest możliwa do wykrycia z poziomu zabezpieczonej aplikacji. Funkcjonalność ta idealnie nadaje się do tworzenia licencji czasowych (typu "trial")
  • do klucza dołączane są biblioteki do popularnych języków programowania umożliwiające tworzenie elastycznych i łatwo konfigurowalnych zabezpieczeń np. blokujących działanie programu bez fizycznej obecności TeleKlucza RTC lub kontrolę ilości uruchomień programu (wersje demonstracyjne, licencje z ograniczoną ilością uruchomień itp.)
  • pamięć klucza może być wykorzystana m.in. do trzymania haseł rozkodowujących zabezpieczony program lub do trzymania fragmentów kodu programu. Takie zabezpieczenia praktycznie uniemożliwiają rozbrojenie programu
  • możliwość zabezpieczania programów działających w środowisku MS Windows (XP/VISTA/7) poprzez użycie procedur linkowanych statycznie
  • przy pomocy jednego klucza można chronić wiele programów

TeleKlucz TASP Pro RTC posiada 36-cio miesięczną gwarancję. W razie jego awarii zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy. Gwarancją nie objęte są zniszczenia mechaniczne i przepięciowe.