PL ENElektroniczna Woźna

Mikroprocesorowy zegar szkolny "Elektroniczna Woźna" spełnia podstawowe funkcje zegara (wskazywanie dokładnego czasu, bieżącej daty) oraz umożliwia automatyczne włączanie i wyłączanie dzwonków szkolnych z uwzględnieniem tzw. lekcji "skróconych", dodatkowych krótkich dzwonków przed dzwonkami kończącymi lekcje i przerwy, oraz dni wolnych w całym roku szkolnym. 

TeleToken AES i AES Pro

TeleToken jest wszechstronnym i silnym kryptograficznie narzędziem w postaci sprzętowego klucza USB. Oprócz zabezpieczania oprogramowania znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba szyfrowania lub podpisywania danych tajnym kluczem.

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Sprzętowy klucz zabezpieczający oprogramowanie bazujący na sprawdzonym i popularnym TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

Semafor

Semafor jest urządzeniem elektronicznym pozwalającym na podłączenie czterech komputerów do jednej wspólnie wykorzystywanej drukarki. Działa w pełni automatycznie, bez jakiejkolwiek ingerencji ze strony użytkownika.

Semafor jest niezbędny wszędzie tam, gdzie ilość komputerów przewyższa ilość drukarek. Świetnie nadaje się również do zastosowań w sieciach lokalnych odciążając serwer z obsługi drukarki, często będąc rozwiązaniem tańszym, szybszym i pewniejszym.W razie konieczności podłączenia większej ilości drukarek do jednego komputera oferujemy kartę portu równoległego.