PL ENElektroniczna Woźna

Mikroprocesorowy zegar szkolny "Elektroniczna Woźna" spełnia podstawowe funkcje zegara (wskazywanie dokładnego czasu, bieżącej daty) oraz umożliwia automatyczne włączanie i wyłączanie dzwonków szkolnych z uwzględnieniem tzw. lekcji "skróconych", dodatkowych krótkich dzwonków przed dzwonkami kończącymi lekcje i przerwy, oraz dni wolnych w całym roku szkolnym. 

TeleToken AES i AES Pro

TeleToken jest wszechstronnym i silnym kryptograficznie narzędziem w postaci sprzętowego klucza USB. Oprócz zabezpieczania oprogramowania znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba szyfrowania lub podpisywania danych tajnym kluczem.

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Sprzętowy klucz zabezpieczający oprogramowanie bazujący na sprawdzonym i popularnym TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

TeleBufor + program Telefony

od 395,- netto TeleBufor wraz z programem Telefony stanowi kompletny system taryfikacji połączeń telefonicznych, umożliwiający gromadzenie danych i rozliczanie użytkowników central abonenckich dowolnego typu. Zastosowanie systemu powoduje natychmiastowe obniżenie należności za usługi telekomunikacyjne oraz dyscyplinuje pracowników.

TeleBufor jest niewielkim (105x63x26 mm) urządzeniem elektronicznym podłączanym do centrali abonenckiej i dowolnego komputera. Działa w pełni automatycznie zapisując wszystkie informacje wysyłane przez centralę. Dzięki zastosowaniu TeleBufora nie ma potrzeby ciągłej pracy komputera lub drukarki. Pojemność TeleBufora zależy od jego wersji i typu centrali i wynosi od 6,500 do ponad 50,000 połączeń. Urządzenie wyposażone jest w dwa porty szeregowe RS-232. Do urządzenia dołączane jest oprogramowanie komunikacyjne dla systemu DOS oraz Windows służące do odczytu i analizy zgromadzonych w TeleBuforze danych. TeleBufor współpracuje z programem Telefony, jak również z programami firm trzecich.

Program Telefony służy do interpretacji raportów centrali oraz do ich pełnej i elastycznej taryfikacji. Umożliwia definiowanie dowolnej liczby taryf, stref telekomunikacyjnych, podział na typy linii zewnętrznych, obliczanie narzutu serwisowego oraz rozliczanie rozmów wg różnych kryteriów: numerów wewnętrznych, abonentów, stref taryfikacyjnych, wielkości należności, itp. Program w obecnej wersji nie posiada możliwości taryfikacji naliczania sekundowego. Program Telefony przeznaczony jest do pracy w środowisku Windows. Ponieważ był projektowany pod kątem starszych wersji systemu operacyjnego, na nowszych (szczególnie Windows Vista, 7) mogą zdarzyć się problemy związane z brakiem kompatybilności. Z tego powodu zalecamy instalację programu na starszych wersjach systemu Windows. Program jest niekompatybilny z systemami x64.

Na program Telefony przysługuje 14-to dniowe prawo zwrotu.

Pomoc techniczna

Programy:

 • TeleBufor program komunikacyjny dla Windows tbuf_win.exe 3736kB (wersja 3.2.00)
  wraz z programem Raptel (wersja 1.00) do uproszczonej analizy połączeń z wykorzystaniem filtrów i wydruków zestawień
 • TeleBufor program komunikacyjny dla DOS tbuf_dos.exe 37kB
 • Telefony dla Windows telefony.exe 3776 kB (wersja 1.35) (bez klucza elektronicznego zostanie zainstalowana wersja demonstracyjna)
 • Uaktualnienie taryf dla programu Telefony. Program reinstalacyjny dla niezaawansowanych użytkowników, kopie podmienionych plików można znaleźć w katalogu programu Telefony, ich rozszerzenie zostanie zmienione *.old
  taryfy_w.exe 677 kB
 • Uaktualnienie taryf dla programu Telefony dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Plik należy przegrać do katalogu w którym zainstalowany jest program Telefony i uruchomić go. Przed wykonaniem tej czynności zalecana jest kopia zapasowa plików: cenniki.tps, taryfy.tps, strefy.tps
  taryfy.exe 17 kB

Instrukcje obsługi:

Cennik

Typ TeleBufora Cena detaliczna netto (zł)
2 Mb 395
4 Mb 595
8 Mb 795
16 Mb 995
Oprogramowanie TeleBufora  
Program Telefony dla Windows 495

W przypadku zakupu kompletu TeleBufor + program Telefony udzielamy rabatu 100zł na program.