PL ENElektroniczna Woźna

Mikroprocesorowy zegar szkolny "Elektroniczna Woźna" spełnia podstawowe funkcje zegara (wskazywanie dokładnego czasu, bieżącej daty) oraz umożliwia automatyczne włączanie i wyłączanie dzwonków szkolnych z uwzględnieniem tzw. lekcji "skróconych", dodatkowych krótkich dzwonków przed dzwonkami kończącymi lekcje i przerwy, oraz dni wolnych w całym roku szkolnym. 

TeleToken AES i AES Pro

TeleToken jest wszechstronnym i silnym kryptograficznie narzędziem w postaci sprzętowego klucza USB. Oprócz zabezpieczania oprogramowania znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba szyfrowania lub podpisywania danych tajnym kluczem.

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Sprzętowy klucz zabezpieczający oprogramowanie bazujący na sprawdzonym i popularnym TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

TeleSniffer

795,- netto

Urządzenie do nadzoru stanowisk kasowych, punktów sprzedaży itp. Zaprojektowany został jako jeden z głównych elementów dla systemu kontroli pracy stanowisk POS np. w hipermarketach. Pozwala na przechwyt danych wysyłanych przez stanowisko kasowe do urządzenia fiskalnego, a następnie udostępnienie ich poprzez interfejs ethernetowy. Możliwe jest łączenie wielu TeleSnifferów w jednej sieci. Urządzenie posiada dwa interfejsy służące do przechwytywania danych: RS-232 oraz Centronics. Oba z nich wyposażone są w komplet wejście/wyjście, co czyni urządzenie przeźroczystym zarówno dla komputera (stanowiska kasowego), jak i urządzenia fiskalnego (drukarki).

TeleSniffer

TeleSniffer posiada uniwerslaną bibliotekę API, dzięki której możliwe jest przystosowanie urządzenia dla gotowych systemów monitoringu stanowisk POS.
Każde urządzenie jest w pełni konfigurowalne poprzez sieć LAN np. możliwe jest ustawienie adresu IP sniffera, ustawienie paramterów przechwytywania danych itp. Poniżej przedstawiono przykład integracji TeleSniffera wraz ze stanowiskiem POS i systemem monitoringu:

TeleSniffer - przykład wykorzystania