PL ENElektroniczna Woźna

Mikroprocesorowy zegar szkolny "Elektroniczna Woźna" spełnia podstawowe funkcje zegara (wskazywanie dokładnego czasu, bieżącej daty) oraz umożliwia automatyczne włączanie i wyłączanie dzwonków szkolnych z uwzględnieniem tzw. lekcji "skróconych", dodatkowych krótkich dzwonków przed dzwonkami kończącymi lekcje i przerwy, oraz dni wolnych w całym roku szkolnym. 

TeleToken AES i AES Pro

TeleToken jest wszechstronnym i silnym kryptograficznie narzędziem w postaci sprzętowego klucza USB. Oprócz zabezpieczania oprogramowania znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba szyfrowania lub podpisywania danych tajnym kluczem.

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Sprzętowy klucz zabezpieczający oprogramowanie bazujący na sprawdzonym i popularnym TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

TeleKlucz TASP LPT - Pomoc techniczna

TeleKlucz posiada wieczystą gwarancję. W razie jego awarii zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy. Gwarancją nie objęte są zniszczenia mechaniczne i przepięciowe.

Systemy Windows wywodzące się z linii NT  (NT/2000/XP/2003) do prawidłowej współpracy z TeleKluczem TASP w wersji LPT (centronics) wymagają zainstalowania dodatkowego sterownika PORT_NT.SYS, do ściągnięcia tutaj. Instalacja polega na uruchomieniu programu instalującego loaddrv.exe. Do przeprowadzenia instalacji PORT_NT.SYS wymagane są uprawnienia administratora na danym komputerze.

Co zrobić jeżeli został zainstalowany sterownik PORT_NT.SYS a system dalej nie może skomunikować się z TeleKluczem w wersji LPT?

(rozwiązanie dla systemów Windows 2000/XP/2003)

Należy wykonać kroki:
- otworzyć okno "Menadżer urządzeń"
- zaznaczyć na liście port do którego został podpięty TeleKlucz
- na zaznaczonej pozycji kliknąć prawym przyciskiem i wybrać "Właściwości"

- w zakładce "Ustawienia portu" należy zaznaczyć opcje "Włącz wykrywanie starszego sprzętu Plug and Play"