PL ENElektroniczna Woźna

Mikroprocesorowy zegar szkolny "Elektroniczna Woźna" spełnia podstawowe funkcje zegara (wskazywanie dokładnego czasu, bieżącej daty) oraz umożliwia automatyczne włączanie i wyłączanie dzwonków szkolnych z uwzględnieniem tzw. lekcji "skróconych", dodatkowych krótkich dzwonków przed dzwonkami kończącymi lekcje i przerwy, oraz dni wolnych w całym roku szkolnym. 

TeleToken AES i AES Pro

TeleToken jest wszechstronnym i silnym kryptograficznie narzędziem w postaci sprzętowego klucza USB. Oprócz zabezpieczania oprogramowania znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba szyfrowania lub podpisywania danych tajnym kluczem.

TeleKlucz TASP Pro i Pro RTC

Sprzętowy klucz zabezpieczający oprogramowanie bazujący na sprawdzonym i popularnym TeleKluczu TASP z nowymi możliwościami, większą pamięcią i w wersji z zegarem czasu rzeczywistego RTC.
Dostępny również na komputery Apple Mac.

TeleKonwerter USB-I2S-SPDIF

Audiofilski konwerter podłączany do portu USB komputera, przeznaczony z myślą o wykorzystaniu w projektach typu PC audio.

Produkt otrzymał rekomendację czasopisma Audio-Video 7-8/2012

TeleKlucz TASP - Numer seryjny

Każdemu kluczowi w procesie produkcji zostaje nadany niepowtarzalny 32 bitowy numer seryjny. Numer ten może być używany np. do identyfikacji klucza.


Poniżej przedstawiono organizację pamięci TeleKlucza oraz wyszczególniono jej obszary:

Adres

0x00...0xFB

0xFC

0xFD

0xFE

0xFF

Obszar

obszar pamięci dostępny dla użytkownika
(możliwy zapis/odczyt)

obszar pamięci numeru seryjnego
(możliwy tylko odczyt)


Odczyt numeru seryjnego klucza polega na odczytaniu komórek pamięci o adresach 0xFC, 0xFD, 0xFE, 0XFF (w kolejności od najmłodszego bajta do najstarszego).